Zapraszamy na bezpłatne szkolenia WAPRO

Zapraszamy do wzięcia udziału w szeregu szkoleń z obsługi oprogramowania Asseco WAPRO. Szkolenia mają na celu przedstawienie przyjaznego sposobu pracy z systemami, nauczenie korzystania z intuicyjnych rozwiązań i zapoznanie z pełną funkcjonalnością programów.

 

Miejsce szkolenia

Szkolenia Wapro odbywają się w Oddziale IMAG mieszczącym się w Eureka Technology Park w Dąbrowie k/Poznania. To nowoczesne centrum konferencyjne zapewnia profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe o wysokim standardzie oraz duży, bezpłatny parking. Eureka jest naszym Partner biznesowym co gwarantuje naszym Klientom komfortowe warunki.

 

 

Miejsce szkolenia - zdjęcie sali konferencyjnej

 

Dla kogo

Szkolenia przeznaczone są dla każdego, kto jest zainteresowany funkcjonalnością programów Asseco WAPRO. Ofertę szkoleń kierujemy zatem  nie tylko do  naszych aktualnych klientów lub firm już posiadających programy zakupione u innych partnerów Wapro, ale głównie do nowych Klientów. Celem naszym jest zatem zapoznanie Państwa z możliwościami programu jeszcze przed dokonaniem wyboru oprogramowania. Jest to też okazja do poznania naszego zespołu i prezentacji naszych możliwości wdrożeniowych. Zachęcamy do rejestrowania się przez formularz i sugerowania tematów, które chcieliby Państwo poruszyć podczas szkolenia. Szkolenia są w całości bezpłatne.

 

 

 

 

Formularz zgłoszenia udziału w szkoleniach:

Formularz rejestracyjny  Sprawdź terminarz szkoleń  Sprawdź terminarz szkoleń na WAPRO

Dane kontaktowe

IMAG
ul. Zgoda 14/5 60-128 Poznań

Tel. 61 678 55 21
GSM 669 167 819
biuro@eimag.pl

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać