Asseco Wapro oferuje aplikacje do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Aplikacje Wapro wspierają pracę kilku działów: księgowości, kadr, sprzedaży oraz pracowników mobilnych.
Oprogramowanie oferowane przez Asseco Wapro może być wykorzystywane w każdej branży - jest proste w instalacji i intuicyjne w obsłudze. Promocje Wapro dotyczą większości produktów.

Uniwersalna oferta

Bez względu na to jakiego programu sprzedażowego używa twój klient - do 31 grudnia 2014 roku możesz mu zaoferować BEZPŁATNY dostęp do pakietu Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta. Usługa ta umożliwia internetowy dostęp do informacji o naliczonych podatkach i innych danych finansowych. By móc skorzystać z promocji należy przystąpić do Programu dla Biur Rachunkowych i podpisać umowę wraz z aneksem. Biura biorące udział w promocji mogą w jej ramach umożliwić dostęp do Biura Rachunkowego Online Portal Klienta wszystkim swoim klientom.
Promocja rozpoczęła się 2 czerwca i trwa do 31 grudnia 2014 roku.

Nie przepłacaj!

"Sprzedawaj, analizuj, oszczędzaj", to kolejna warta uwagi promocja. W jej ramach każdy nabywca rocznego abonamentu sklepu abStore może nabyć także pakiet analityczny WF-Analizy BIZNES w promocyjnej cenie - 190 zł, czyli 900 zł mniej niż cena obowiązująca. Promocja trwa od 2 do 30 czerwca 2014 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest zakup obu wspomnianych pakietów w jednej transakcji. Promocję tę można łączyć z promocją pod nazwą "Gwarancja BEZPŁATNEJ aktualizacji".

Darmowe aktualizacje

"Gwarancja BEZPŁATNEJ aktualizacji", to promocja, która potrwa aż do września 2015 roku! Warunkiem udziału w tej promocji jest zakup którejkolwiek nowej licencji głównej produktu marki Asseco WAPRO. Każdy kupujący nabędzie prawo do BEZPŁATNEJ aktualizacji zakupionego oprogramowania aż do 30 września 2015. Prócz tego będzie mógł BEZPŁATNIE korzystać z telefonicznej pomocy technicznej (także do 30 września 2015 roku), ale tylko w przypadku, gdy będzie ona dotyczyła aktualnej obecnie wersji handlowej posiadanego programu. Aktualność programów można sprawdzić na stronie: http://www.wapro.pl/wapro/aktualne-programy.

Tanie abonamenty

Sporo zaoszczędzić pomoże Ci kolejna promocja - "abStore nowa cena". Warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest zakup jednego z nowych abonamentów abStore. W ramach promocji można zakupić dowolną liczbę abonamentów. Klient, który nie posiadał dotychczas programu WF-Mag dla Windows, przy zakupie abonamentu abStore na 360 dni może otrzymać program WF-Mag dla Windows START za 1 zł netto albo 30-procentowy rabat na wyższe warianty.
Promocja rozpoczęła się 1 października 2013 roku i potrwa do 29 sierpnia 2014 roku.

Usługi mobilne w promocji

Do 1 stycznia 2015 roku możesz bezpłatnie korzystać z iBusiness Wapro, czyli mobilnej aplikacji menadżerskiej. Jedyne, co musisz zrobić, aby skorzystać z promocji to zaktualizowanie programu WF-Mag oraz instalacja iBusiness WAPRO. Dzięki tej aplikacji na telefon komórkowy, kontrolę nad swoją firmą masz kiedykolwiek chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Dla nowych przedsiębiorców

Jeżeli dopiero założyłeś firmę, również możesz liczyć na promocję skierowaną właśnie do Ciebie. Wiadomo, że rozpoczęcie nowej działalności wiąże się z dużymi kosztami i wieloma wydatkami, dlatego Asseco Wapro wychodzi naprzeciw potrzebom nowych przedsiębiorców. Korzystając z promocji "Startuj z Asseco Wapro", młody przedsiębiorca może otrzymać 30% rabatu na wszystkie programy przeznaczone dla nowo powstałych firm. Programy te pomogą Ci między innymi zarządzać firmą, zwiększyć zyski a zmniejszyć koszty.

Kontakt

eIMAG ul. Zgoda 14/5 60-128 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać