Sklep responsywny kluczem do rozwoju przedsiębiorstwa

Grafika responsywna - nowa jakość sklepu online we wszystkich urządzeniach

responsywność stronprzykłady responsywnych witrynpodgląd witryny responsywnej na tableciepozycjonowanie SEOprojektowanie szablonucięcie grafikikodowanie HTML / CSS
 1. Przyjazny sklep w laptopie, tablecie, smartfonie.
  Grafika responsywna automatycznie dostosowuje witrynę sklepu do rozdzielczości obsługiwanego ekranu – od desktopu komputera po ekran dotykowy sprzętu mobilnego. Koniec martwienia się o to, że e-sklep nie działa na coraz liczniejszych urządzeniach przenośnych - sklep responsywny zawsze podąża za technologią bez konieczności projektowania specjalnych aplikacji.
 2. Silny wizerunek, rozpoznawalna marka.
  Innowacyjne rozwiązanie to graficzna spójność i wyróżnik wśród konkurencji. Skorzystaj z gotowych szablonów lub wybierz indywidualne rozwiązanie dla swojej branży – nasz grafik stworzy unikalny sklep responsywny specjalnie na potrzeby Twojego biznesu.
 3. Funkcjonalność, ergonomia i intuicyjność.
  Strona powinna być nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna i przyjazna dla kupujących.Sklep responsywny to maksymalizacja zysków ze sprzedaży – klient nie skupia się na działaniu strony, ale czerpie radość z dokonywanych zakupów online.
 4. Łatwiejsze pozycjonowanie i większy ruch na stronie.
  Grafika responsywna to większy ruch użytkowników w obrębie jednego źródła, co korzystnie wpływa na statystyki w wyszukiwarkach i upraszcza proces optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwania. Oznacza to po prostu większą liczbę klientów napływających do Twojego e-sklepu.
 5. Sklep RWD - przygotowanie grafiki.
  a) Klient (lub nasz grafik) przygotowuje projekt skórki sklepu i dostarcza nam gotowy plik PSD (ryc. 1).
  b) Plik PSD tniemy(ryc. 2) i kodujemy do CCS5 i HTML5 (ryc. 3).
 6. Przekonaj się sam!
  Sprawdź praktyczne zastosowanie grafiki responsywnej. Przetestuj naszą stronę na różnych urządzeniach lub pomniejszaj okno przeglądarki do coraz mniejszych rozmiarów. Sklep responsywny - przyszłość zakupów online

Grafika responsywna to projektowanie stron internetowych w taki sposób, aby wyświetlały się prawidłowo na wszystkich nowoczesnych urządzeniach. Responsive Web Design wkrótce przestanie być nowinką technologiczną, a stanie się koniecznością dla właścicieli sklepów online, którzy nie chcą pozostać w tyle za konkurencją. Jest alternatywnym rozwiązaniem dla nieskończonych ilości aplikacji na urządzenia przenośne – kolejnych, odrębnych i kosztownych wersji serwisu.

Jak to działa? końcowy produktnowoczesnośćskalowalnośćpozycjn\onowanie, page rankelastycznośćpopularność
 • Sklep responsywny automatycznie optymalizuje wyświetlane treści do rozdzielczości obsługiwanego ekranu we wszystkich urządzeniach, również dotykowych. Intuicyjny interfejs to przyjemne dla każdego doświadczenia obsługi.
 • Sklep responsywny pomaga zaoszczędzić koszty projektowania kolejnych aplikacji na nowe urządzenia przenośne o coraz lepszych parametrach. Jej późniejsze utrzymanie jest dużo łatwiejsze i tańsze niż wersji mobilnych. To rozwiązanie perspektywiczne, które się opłaca.
 • Grafika responsywna zapewnia optymalny poziom kontroli nad sposobem przedstawienia treści, które nie są okrojone tak jak w aplikacjach, ale zawierają te same elementy co pełna wersja strony. Oznacza to większą dostępność do informacji i pewność dokonywanych operacji.
 • Sklep responsywny posiada ten sam adres, kod html, strukturę strony oraz zestaw linków wewnętrznych. Dzięki utrzymaniu porządku, grafika nie tylko generuje większy ruch na stronie, ale również sprzyja kreowaniu prostych witryn o jasnej strukturze i płaskiej nawigacji. RWD jest odpowiedzą na nowy trend w projektowaniu.
 • Sklep responsywny stawia na estetykę – piękny design, przejrzysta struktura i wyraźna grafika to jego wizualne wyznaczniki. Bez względu na to, czy odwiedzający korzysta z deskopowej przeglądarki, czy dotykowego smartfona.
 • Grafika responsywna jest future ready – gotowa na przyszłe rozwiązania, rozdzielczości, wyzwania. Przeniesienie internetowych zakupów do segmentu mobilnego jest nieuniknione. Responsive Web Desing to sposób na wyprzedzenie innych.

Bądź zawsze o krok przed konkurencją. Skontaktuj się z nami. Stworzymy nowoczesny sklep responsywny - wygodny dla Ciebie i atrakcyjny dla Twoich klientów.

Kontakt

eIMAG ul. Zgoda 14/5 60-128 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać