siodemka_copy

Moduł Siódemka

Program WF-Mag dla Windows został zintegrowany z systemem nadawania przesyłek w firmie kurierskiej Siódemka. Moduł znacznie przyspiesza proces wystawiania listów przewozowych

Opis Rozwiązania

Moduł WF-Mag Siódemka to program służący do generowania listów przewozowych oraz dokumentów wydania. Skraca on czas potrzebny do wystawienia ww. dokumentów oraz automatyzuje proces nadawania przesyłki, co pozwala na wyeliminowanie błędów.

siodemka_zamowienia

Obsługa programu ogranicza się do wybrania płatnika, formy płatności, rodzaju przesyłki oraz zdefiniowania czy odbiorca jest firmą czy osobą prywatną. Należy również dodać parametry paczek. Dodatkowo użytkownik może wybrać szereg dostępnych usług, ubezpieczyć przesyłkę, zdefiniować pobranie i wybrać datę oraz godzinę nadania.

siodemka_ustawienia

W zakładce „Ustawienia” możemy podejrzeć i zmienić dane nadawcy oraz odbiorcy. Znajdują się tutaj również kontrolki decydujące czy list przewozowy oraz dokument wydania zaraz po wygenerowaniu mają się zapisywać na dysk i/lub drukować. Dodatkowo użytkownik może wybrać pole w WF-Magu, w którym ma zapisywać się numer przesyłki nadany przez system firmy Siódemka. W zależności od wersji WF-Maga oraz typu dokumentu, z którego uruchamiany jest moduł mogą to być uwagi, komentarz do zmiany statusu, informacje dodatkowe oraz jedno z pól dodatkowych.

siodemka_listy

Siódemka E&P jest programem rozszerzającym funkcjonalność modułu WF-Mag Siódemka . Wyświetla on listę nadanych przesyłek w wybranym okresie. Listę można przefiltrować wg kontrahenta, numeru listu, wcześniejszego wygenerowania etykiety oraz dokumentu wydania. Moduł umożliwia również wygenerowanie dla wybranych przesyłek etykiety oraz dokumentu wydania.

Poniżej znajdują się przykłady etykiety oraz dokumentu wydania dla środowiska testowego

siodemka_etykieta

siodemka_dokument_wydania

Technologia:

  • Aplikacja okienkowa, napisana w języku C# wykorzystująca usługi sieciowe do wymiany danych. Oparta na technologii .NET Framework 4.0.
  • Istnieje możliwość rozbudowy, bądź zmodyfikowania aplikacji na potrzeby danej firmy.

Wymagania:

  • Podpisana umowa z firmą Siódemka
  • Oprogramowanie WF-Mag od wersji 7.90x
  • Łącze internetowe
  • System operacyjny Windows

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać