Prasa pisze o wdrożeniach IMAG:

puls biznesu
 
puls biznesu imag
puls biznesu Dariusz Bliński
 
 
 
 
 
puls biznesu

Oprogramowanie Asseco WAPRO ułatwia zarządzanie sprzedażą i magazynem w Masarni Tradycyjnej „WIEJSKA CHATA”

Dystrybutor oprogramowania Asseco WAPRO, firma IMAG Dariusz Biliński zrealizowała wdrożenie systemu WF-Mag oraz dostosowanie oprogramowanie PSION do indywidualnych potrzeb Masarni Tradycyjnej „WIEJSKA CHATA”.

 

Profil działalności klienta

Masarnia Tradycyjna „WIEJSKA CHATA” wyrabia wyłącznie zdrowe wędliny a jej wyroby powstają w oparciu o staropolskie receptury. Produkowane są tylko i wyłącznie z mięsa z dodatkiem naturalnych przypraw, stosowany jest proces naturalnego wędzenia dymem olchowym, co wpływa na wyjątkowy smak wyrobów. Wyroby nie zawierają konserwantów, barwników, ulepszaczy smakowych i jakichkolwiek sztucznych dodatków.

Informacje o partnerze

IMAG Dariusz Biliński to profesjonalna i sprawdzona firma zajmująca się wdrażaniem oprogramowania Asseco WAPRO wspomagającego zarządzanie wieloma obszarami przedsiębiorstw, m.in. sprzedażą i magazynem, finansami i księgowością, kadrami i płacami. Firma zapewniają szybkie i solidne wsparcie w zakresie wdrożenia, szkolenia, utrzymania i rozwoju systemu. Dodatkowe informacje o firmie oraz pełna oferta znajdują się na stronie www.imag.pl.

Dlaczego klient wybrał oprogramowanie Asseco WAPRO?

Oprogramowanie Asseco WAPRO proponuje atrakcyjną i systematycznie poszerzaną ofertę. Dostępne są na bieżąco aktualizacje, co jest niezwykle istotne i zadecydowało o wyborze oprogramowania Asseco WAPRO. Dodatkowym atutem jest gwarancja wsparcia ze strony firmy IMAG Dariusz Biliński oraz świadczonego telefonicznie i przez Internet wsparcia serwisu pomocy technicznej .

Wdrożone rozwiązania

Wdrożenie wykonane przez firmę IMAG Dariusz Biliński objęło oprogramowanie Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows BIZNES na dwóch stanowiskach. Na szczególną uwagę zasługuje szybkość i sprawność realizacji wdrożenia. Na potrzeby klienta dostosowano oprogramowanie PSION służące do mobilnej komunikacji pracowników z siedzibą firmy w celu wystawiania FV sprzedaży, aktualizacji stanów magazynowych czy przyjmowania płatności. Faktury drukowane są na standardowych drukarkach igłowych w formacie A4.

W obszarze zarządzania magazynem i sprzedażą wdrożono również czytniki kodów wagowych, co znacznie usprawniło i przyspieszyło proces sprzedaży a także zmodyfikowano oprogramowanie przenośnych kolektorów danych.

Uzyskane korzyści

Wdrożenie systemu pozwoliło na sprawnie zarządzanie dokumentami magazynowymi i finansowymi. Zautomatyzowanie wielu czynności możliwe było również dzięki zintegrowanemu z systemem Asseco WAPRO indywidualnemu oprogramowaniu, stworzonemu w odpowiedzi na potrzeby klienta. Całość prac wykonanych przez firmę IMAG Dariusz Biliński przyczyniła się do znacznej poprawy jakości pracy oraz ułatwiła kontrolę.

Podsumowanie

Wdrożenie oprogramowania Asseco WAPRO WF-Mag dla Windows BIZNES w Masarni Tradycyjnej „WIEJSKA CHATA” wpłynęło pozytywnie na stabilność i jakość pracy. Dało możliwość lepszej kontroli procesów zachodzących w magazynie, a także podniosło standard obsługi klienta. Dzięki wysokiej jakości i bogatej funkcjonalności oferowanych przez Asseco WAPRO systemów oraz wdrożonym przez firmę IMAG Dariusz Biliński indywidualnym rozwiązaniom zastosowane oprogramowanie w pełni usatysfakcjonowało klienta i spełniło jego oczekiwania biznesowe.

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać