Biuro Online dla każdego klientado 31 grudnia 2014! Nie ma znaczenia jaki program sprzedażowy ma Twój klient nie ważne w której wersji – do 31 grudnia 2014 roku możesz mu zaoferować BEZPŁATNY dostęp do usługi Biuro Rachunkowe Online Portal Klientaumożliwiającej internetowy dostęp do informacji o naliczonych podatkach podstawowych wskaźnikach stanie rozrachunków i wielu innych danych finansowych.

Informacje są na bieżąco aktualizowane a klient może również pobierać je w formacie PDF i drukować naliczone w biurze deklaracje podatkowe.

Dodatkowo, jeżeli klienta korzysta z aktualnej wersji programów WF-Mag dla Windows lub WF-Fakturka, będzie mógł wysyłać dane prosto do Twojego programu księgowego WF-FaKir lub WF-KaPeR. Ograniczysz w ten sposób komplikacje z wczytywaniem plików oraz pomyłki podczas wprowadzania dokumentów.

Nowoczesne i bezpłatne usługi dla każdego klienta biura

Sprawdź Biuro Online!

Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji „Biuro Online dla każdego klienta” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
   Warunkiem udziału w promocji jest przystąpienie do Programu dla Biur Rachunkowych i podpisanie umowy wraz z aneksem.
  2. W ramach promocji biuro spełniające warunki wymienione w pkt 2 ma prawo do udostępnienia wszystkim klientom biura (niezależnie od marki i rodzaju oprogramowania używanego przez klienta) dostępu do Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta.
  3. Promocja rozpoczyna się 2 czerwca 2014 roku i trwa do 31 grudnia 2014 roku. W tym okresie Organizator gwarantuje nie naliczanie opłat za dostęp do usługi Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta.
  4. Promocja dostępna jest na terenie całego kraju w Sieci Sprzedaży Asseco WAPRO oraz bezpośrednio w Dziale Sprzedaży Asseco WAPRO.
  5.  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania