Magento

magento logo


Sprzedaż w Internecie w oparciu o technologię Magento to efektywne i profesjonalne rozwiązanie dla sklepów oferujących masową liczbę produktów. Jako dealer Magento zajmujemy się wdrożeniami sklepów na nowoczesnej platformie, tworzymy moduły dedykowane oraz integrujemy je z zewnętrznymi systemami obsługi.Dlaczego warto wybraćnasze usługi i zbudować sklep oparty o Magento?

 

 

Oto najważniejsze fakty:

 1. Funkcjonalność średnich lub dużych e-sklepów w technologii Magento to liczne dodatki, moduły, rozszerzenia i aplikacje. Dzięki temu sklep jest elastyczny, szybko się rozwija i może obsługiwać tysiące klientów. Tu {link} zapoznasz się z podstawowymi z funkcjonalnościami platformy.
 2. Łatwe zarządzanie sklepem. Platforma pozwala zdefiniować dowolną liczbę kategorii i produktów, przydzielić promocyjne ceny, edytować znaczniki, zdjęcia, opisy oraz zarządzać stanami magazynowymi z jednego panelu administracyjnego. Magento umożliwia przydzielanie uprawnień wielu administratorom, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla większych firm prowadzących sprzedaż międzynarodową. Funkcja Multistore to zarządzania nawet kilkoma sklepami z poziomu jednego panelu administracyjnego.
 3. Indywidualizacja projektu. Nowoczesny sklep będzie dopasowany do modelu biznesowego Twojej firmy. Identyfikacja sklepu z marką umocni jej wizerunek w sieci, atrakcyjna i przejrzysta grafika zachęci klientów do zakupów.
 4. Integracje z systemami zewnętrznymi. Sklep zbudowany na technologii Magento może być kompatybilny z systemami aukcyjnymi, obsługą magazynu, bazą klientów, systemami dostaw, płatności czy newsletterem. To przyspiesza i automatyzuje procesy sprzedaży, oszczędza czas oraz zapewnia wyższe zyski.
 5. Wsparcie marketingowe Magento wykorzystuje potencjał mediów społecznościowych, urządzeń mobilnych i integracji z popularnymi porównywarkami cen. Połączenie sklepu, np. z Facebookiem to przyciągnięcie nowych klientów i darmowa promocja w sieci.
 6. Minimalizacja kosztów. Magento działa na dwóch licencjach. Pierwsza to licencja Open Source, która nie wymaga opłat abonamentowych - utrzymanie sklepu jest darmowe. Druga, przeznaczona dla dużych i szybko rozwijających się przedsiębiorstw jest płatnym narzędziem e-commerce. Obie są inwestycją, która przynosi maksimum zysków.
 7. Otwarta polityka. Magento to technologia, która stale się rozwija. Z innowacji dla branży e-commerce tworzonych przez inżynierów z całego świata korzystają największe marki, jak Samsung czy T-Mobile.

Funkcje

Magento to otwarta platforma e-commerce, dzięki której zarządzanie sklepem online staje się proste, a transakcje płatnicze są szybkie i bezpieczne. Korzystając z naszej oferty - certyfikowanego developeraMagento - otrzymasz kompleksową usługę zaplanowania, zbudowania i uruchomienia sklepu internetowego na platformie oraz jego integrację z programami zewnętrznymi. Nasi specjaliści stworzą moduły dedykowane dla każdego e-biznesu oraz zadbają o jego funkcjonalne rozszerzenia.

Magento moduły

 • Intergracja z porównywarkami cen, np. moduły Ceneo, Skąpiec, Okazje itp.
 • Moduły płatności, np. PayU, Przelewy24 integrujące sklep z popularnymi systemami płatności i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo transakcji.
 • Integracja z usługami kurierskimi, np. Pocztą Polską, DHL, Paczkomatami, DPD itd. umożliwiająca prostą obsługę przesyłek i dokumentów przewozowych z panelu administracji.
 • Integracja z portalami aukcyjnym, np. allegro czy Ebay.
 • Integracja z portalami społecznościowymi, np. Facebook, Twitter.
 • Integracja z systemami rekomendacji, np. Quatric.
 • Dostęp do statystyk i raportów, np. integracja z Google Analytics.
 • Integracja z systemami ratalnymi, np. Żagiel.

Oprócz tego dostępny jest cały szereg modułów i aplikacji, jak: newletter, propozycje dodatkowych artykułów w koszyku lub rekomendacji na stronie produktu, opcja darmowej dostawy, drabina cenowa, polityka rabatowa czy prowadzenie okresowych promocji i zniżek.

Pomoc Magento

Oferujemy kompleksową pomoc przy wdrażaniu sklepów Magento. Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać