Prestashop Certified Developer

 Prestashop Agencja

PRESTASHOP - logo

eIMAG - srebrny certyfikat Prestashop

Certyfikowana Agencja WEB PrestaShop eImag

Eimag to zespół fachowców o szerokim zakresie specjalizacji i najwyższych kwalifikacjach dysponujący wieloletnim doświadczeniem w profesjonalnych wdrożeniach sklepów internetowych i systemów sprzedaży: od projektu i uruchomienia, poprzez budowę modułów, po pełną integrację e-sklepu z systemami magazynowymi i księgowymi klasy ERP.

Praktyczne zastosowanie informatyki w branży e-commerce to nasza praca, a zarazem pasja. Grono naszych pracowników to kilkunastoosobowa grupa programistów, wdrożeniowców i serwisantów, którzy nieustannie się szkolą, aby oferować Klientom usługi na najwyższym poziomie jakości. Wyróżnia nas doświadczenie poparte fachową, praktyczną wiedzą udokumentowaną certyfikatami w zakresie oprogramowania renomowanych firm.

eIMAG - przeszkolony deweloperZapewniamy fachową obsługę zaplecza w zakresie oprogramowania magazynowo-finansowego, umożliwiającą błyskawiczne wystawienie towarów on-line wraz z synchronizacją cen i stanów magazynowych, a skończywszy na automatycznej realizacji zamówień, faktur i paragonów.

Obsługujemy firmy różnej wielkości, działające niemal w każdej branży w zakresie rozszerzenia działalności w Internecie i przeniesienia stacjonarnej sprzedaży do e-sklepu. W odróżnieniu od zwykłych agencji pomagamy nie tylko uruchomić sklep, ale także przygotować cały system sprzedaży.

Z obserwacji wykonywanych przez nas wdrożeń e-sklepów widzimy, że ważna jest nie tylko funkcja sprzedaży, czyli przygotowanie dobrego i funkcjonalnego sklepu internetowego. Ładne pokazanie produktu jest tylko pierwszym etapem sprzedaży. O wiele ważniejsze jest dalsze sprawne zrealizowanie zamówień, tak aby z jednej strony klient otrzymał szybko zamówiony towar, a z drugiej strony aby realizacja tego zamówienia była dla nas jak najtańsza.

Oferujemy zatem Państwu wdrożenie kompleksowego systemu sprzedaży polegające na takim zaplanowaniu funkcji e-sklepu, aby prawidłowo współdziałały z Państwa systemem magazynowym i księgowym. Kompleksowe wdrożenie pozwoli zredukować koszty obsługi firmy poprzez automatyzację procesów sprzedaży i realizacji zamówień.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do małych sklepów, jak i bardzo dużych instalacji działających na systemach multistore, synchronizowanych z wieloma bazami magazynowymi. Dzięki naszemu zespołowi wdrożenia małych instalacji mogą odbywać się ekspresowo, w każdej chwili można również rozbudować je o kolejne funkcje i usługi. Twoja firma będzie zatem mogła bezpiecznie rosnąć, bez ryzyka konieczności ciągłych zmian usługodawców. Potencjał naszych możliwości widoczny jest jednak najlepiej przy wdrożenia dużych i kompleksowych instalacji, zapewnia to nasza organizacja firmy.

Nad całością realizacji zleceń czuwa menadżer, dbający o przestrzeganie terminów i gwarancję zadowolenia wszystkich klientów. Do każdego zlecenia przydzielany jest indywidualny wdrożeniowiec odpowiedzialny za realizację całego Państwa projektu. Poszczególne elementy wykonywane są przez programistów specjalizujących się w projektach z danej dziedziny. Taki sposób organizacji pozwala nam zapewnić najwyższą jakość obsługi i sprawną realizację każdego zlecenia.

Poza wdrażaniem gotowych systemów, tworzymy szereg własnych rozwiązań: integratorów, modułów, raportów, dodatków, zarówno na szeroki rynek odbiorców, jak i pod indywidualne zamówienia Klientów. Oferujemy również szeroki zakres usług w zakresie hostingu: posiadamy własne serwery, a Klient może u nas wynająć całe systemy wraz z konfiguracją, kompleksową administracją i konserwacją umożliwiającą sprawne i w pełni bezpieczne funkcjonowanie.

Nasze atuty: – wieloletnie doświadczenie poparte branżowymi certyfikatami – kompleksowy charakter usług, pełna obsługa zagadnień IT w Państwa firmie – znajomość najnowszych trendów w projektowaniu e-sklepu – doskonała znajomość specyfiki potrzeb klientów z najrozmaitszych branż – wdrożenia funkcjonalności w integracji ze specjalistycznym oprogramowaniem magazynowym*

 

Korzyści: Kompleksowość naszej oferty w całym zakresie zagadnień IT.

Czytaj więcej na PrestaShop

Kontakt

eIMAG ul. Zgoda 14/5 60-128 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać